Series
Ratings
57
SignalRated ★ 0.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
The ProducersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.5