Movies
Ratings
140
Be with YouRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.5
TitanicRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5