Titles you rated
- My Little MonsterRated ★ 1.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5