Movies
Ratings
356
28 Years LaterRated ★ 2.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Two PopesRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.5
FoxcatcherRated ★ 4.5
Boogie NightsRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Two Days, One NightRated ★ 0.5
The White RibbonRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0