Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5