Movies
Ratings
61
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.0