Titles you rated
ArahanRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 5.0