Movies
Ratings
320
Eden LakeRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
10 Items or LessRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.0
The FighterRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Public EnemiesRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 5.0