Series
Ratings
266
DororoRated ★ 4.0
Don't Hurt Me, My Healer!Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
In the Heart of Kunoichi TsubakiRated ★ 3.5
Deaimon: Recipe for HappinessRated ★ 4.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Miss Kuroitsu From the Monster Development DepartmentRated ★ 3.0
Police in a PodRated ★ 4.0
Akebi's Sailor UniformRated ★ 3.5
The Orbital ChildrenRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 3.5
Ranking of KingsRated ★ 5.0