Movies
Ratings
33
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 4.0
The Hottest StateRated ★ 4.0
DelicacyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0