Movies
Ratings
171
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Hello BrotherRated ★ 3.5