Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Friends with MoneyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Happy-Go-LuckyRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 1.0
All for LoveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0