Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0- Almost CheRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5