Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
CartRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
JoyRated ★ 1.5
FlightplanRated ★ 2.5
The MistRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0