Movies
Ratings
135
The Descent: Part 2Rated ★ 2.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 2.0
4th Period MysteryRated ★ 2.0
AloneRated ★ 3.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
The EyeRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
[REC]²Rated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 2.0
Eden LakeRated ★ 2.0
Dead SilenceRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 1.0
Two MoonsRated ★ 1.0
The RingRated ★ 2.0
The ReapingRated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 2.0
The ThingRated ★ 3.0
Into the MirrorRated ★ 1.0
The CatRated ★ 2.0