Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0