Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SkyscraperRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0