Movies
Ratings
376
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 2.5
22 Jump StreetRated ★ 5.0
LucyRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 5.0
Paris, je t'aimeRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0