Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0