Titles you rated
LoganRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 4.0
MommyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AfflictedRated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 3.0
EverestRated ★ 3.0
BabelRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
The SignalRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0