Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 1.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Lilo & Stitch 2: Stitch has a GlitchRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.0- Romeo and JulietRated ★ 3.0
AllegiantRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 1.5
Easy ARated ★ 2.5