Titles you rated
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 4.5
Baahubali: The BeginningRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0