Titles you rated
- DamoRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.5
On AirRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5