Titles you rated
Deep ImpactRated ★ 3.0
The Lego Batman MovieRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5
Alien: ResurrectionRated ★ 3.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5