Titles you rated
The HeirsRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0- Down With LoveRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0