Movies
Ratings
20
Raging BullRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 1.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0