Titles you rated
 Beauty and the BeastRated ★ 4.5 Beauty and the BeastRated ★ 4.5
 The PrisonRated ★ 3.0 The PrisonRated ★ 3.0
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
 The Boss BabyRated ★ 4.0 The Boss BabyRated ★ 4.0
 BoltRated ★ 4.0 BoltRated ★ 4.0
 Despicable Me 2Rated ★ 4.5 Despicable Me 2Rated ★ 4.5
 Shrek 2Rated ★ 4.5 Shrek 2Rated ★ 4.5
 RatatouilleRated ★ 4.0 RatatouilleRated ★ 4.0
 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0 Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
 Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0 Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
 LoganRated ★ 5.0 LoganRated ★ 5.0
 ArrivalRated ★ 3.5 ArrivalRated ★ 3.5
 PassengersRated ★ 3.0 PassengersRated ★ 3.0
 Jack ReacherRated ★ 3.0 Jack ReacherRated ★ 3.0
 Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5 Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
 Taken 3Rated ★ 2.5 Taken 3Rated ★ 2.5
 The Classified FileRated ★ 4.0 The Classified FileRated ★ 4.0
 MinionsRated ★ 4.0 MinionsRated ★ 4.0
 The InternRated ★ 3.5 The InternRated ★ 3.5