Movies
Ratings
204
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Mr. PerfectRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Cats & Dogs: The Revenge of Kitty GaloreRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 4.0
HootRated ★ 4.0
HolesRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.0