Series
Ratings
68- My Lady Boss, My HeroRated ★ 0.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 1.0
Merry Go RoundRated ★ 2.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 3.5
Vampire IdolRated ★ 0.5
Hello! My LadyRated ★ 4.0
Hotel KingRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.5
Assorted GemsRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0- Rainbow RomanceRated ★ 2.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 0.5
TripleRated ★ 1.0
Cain and AbelRated ★ 2.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 2.0