Series
Ratings
26
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Last ShipRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.0
City HallRated ★ 4.0- DamoRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0