Series
Ratings
28
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0