Movies
Ratings
68
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0