Movies
Ratings
261
The Lion KingRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.0