Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
FocusRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Last Witch HunterRated ★ 1.5
The HimalayasRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0