Series
Ratings
19- Star in My HeartRated ★ 3.0
- BossRated ★ 0.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 3.5