Series
Ratings
122
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Model FamilyRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0