Movies
Ratings
55
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0