Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Bend It Like BeckhamRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 0.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The InterviewRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0