Movies
Ratings
269
Love ActuallyRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5