Movies
Ratings
272
Tai-Chi MasterRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Rocky VRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 2.5
EquilibriumRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 2.5