Movies
Ratings
207
MegamindRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5