Series
Ratings
10
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0