Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0