Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Superman IIRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Song OneRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0