Titles you rated
Strangers in LoveRated ★ 0.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- HelixRated ★ 3.5
- Kuk HeeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
The Last ShipRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
No Ordinary FamilyRated ★ 3.5
Burn NoticeRated ★ 3.5