Titles you rated
- The CureRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The ReboundRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0