Titles you rated
The FavouriteRated ★ 2.5
The HeatRated ★ 2.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
Instant FamilyRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Baseball GirlRated ★ 3.0
Blue HourRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
L'AnimaleRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Support the GirlsRated ★ 5.0