Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
GravityRated ★ 0.5
MulanRated ★ 5.0
Sky of LoveRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 1.0
ObsessedRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 1.0
Cyrano AgencyRated ★ 0.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0