Series
Ratings
13
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Prince HoursRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5