Movies
Ratings
475
CatsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
A Man and a WomanRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Hill of FreedomRated ★ 3.5